Jak dobrać pierścionek zaręczynowy – wzór, rozmiar, kamień

Pierścionek zaręczynowy to niezwykle cenna biżuteria, która ma duże znaczenie zarówno dla przyszłej panny młodej, jak i dla pana młodego. Wyraża ona miłość, oddanie oraz wierność. Zakup tego idealnego pierścionka bywa niekiedy bardzo stresującym zadaniem. Dowiedz się, czym się kierować, decydując się na idealny model, jaki skradnie serce Twojej ukochanej.

Określ, jaki posiadasz budżet

Twoja ukochana regularnie pokazuje Ci, jakie pierścionki zaręczynowe najbardziej jej się podobają? To z pewnością cenna wskazówka, którą możesz się posłużyć przy zakupie tego jedynego, dedykowanego specjalnie dla niej. Jednak zanim wejdziesz do sklepu jubilerskiego, zweryfikuj, jaki posiadasz budżet. Będzie to bardzo pomocne i ułatwi Ci poszukiwania. Pierścionek powinien być wyznaniem, dowodem Twojej miłości. Nie pozwól jednak, aby zrujnował on Twój budżet i nadszarpnął zbyt mocno oszczędności. Pamiętaj, że przed Wami kolejny istotny wydatek, jakim jest organizacja wesela. Dużą wygodą jest skorzystanie ze sklepu jubilerskiego online – pozwoli Ci to spokojnie podjąć decyzję, porównać różne opcje i zasięgnąć opinii u wcześniejszych klientów.

Postaw na biżuterię na zamówienie

Jeśli pragniesz, aby wręczany przez Ciebie pierścionek zaręczynowy był naprawdę wyjątkowy, skorzystaj z możliwości zakupu biżuterii na zamówienie. Wyraź swoją miłość w tak niebanalny sposób i okaż swojej ukochanej, jak bardzo ją cenisz. Skorzystaj np. z usług https://79diamenty.pl/pierscionki-na-zamowienie/. To gwarancja zadowolenia, a także niezwykłego szyku. Atutem, który wyróżnia ten sklep jubilerski, jest szeroki wybór pierścionków z brylantem, które zachwycą każdą osobę. Są one wykonane z największą pasją oraz precyzją, dzięki czemu każdy model czaruje nienagannym wyglądem. To doskonały sposób na zaskoczenie przyszłej narzeczonej. Zadedykuj jej swoją miłość, wyrażając ją zjawiskowym pierścionkiem zaręczynowym.

obrączka z diamentami

Upewnij się co do rozmiaru

Bardzo ważną kwestią, której nie możesz pominąć, kupując pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej, jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Oczywiście możesz skorzystać z usług jubilera, aby pomniejszyć czy powiększyć biżuterię, jeśli następuje taka konieczność, jednak odejmuje to radości. Każda kobieta nie może doczekać się, aż założy pierścionek na palec i z dumą będzie go pokazywać wszystkim dookoła. Możesz upewnić się do co do rozmiaru za pomocą kilku prostych sposobów. Pierwszym z nich jest dyskretne zmierzenie pierścionków, jakie nosi wybranka Twojego serca. Innym – poproszenie o to jej przyjaciółki czy kogoś z rodziny. Twoja ukochana może wybrać się z nimi do jubilera pod pretekstem zakupu jakiegoś prezentu. To podwójna korzyść – dowiesz się, jaki ma rozmiar palca, a dodatkowo, jaki model pierścionka wpadł jej ostatnio w oko. Wahasz się między dwiema wielkościami biżuterii? Pamiętaj, że zawsze lepiej jest zdecydować się na większy pierścionek niż mniejszy.

Dobierz perfekcyjny kamień

Jednym z najbardziej popularnych i klasycznych kamieni, jakie zdobią pierścionki zaręczynowe, są diamenty. To kamienie, które kochają kobiety od wielu pokoleń. Kryje się za tym wiele powodów. Kamień ten jest naprawdę trwały – jest to najtwardszy minerał, jaki występuje naturalnie na ziemi. Dzięki temu masz gwarancję, że wybierasz coś, co będzie cieszyło oko przez wiele lat. Jednak pierścionek z brylantem nie jest jedyną opcją. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zakup biżuterii z kolorowym kamieniem, który wyrazi styl czy upodobania ukochanej. Co powiesz na elegancki rubin w odcieniu miłości czy szafir, którego elegancja zrobi wrażenie na każdej kobiecie? Pamiętaj, że kamienie szlachetne mają swoją wyjątkową symbolikę. Może stać się ona cennym tropem, jaki ułatwi zakup oraz wyrażenie swojej wierności oraz licznych uczuć.

pierścionek z dużym kamieniem

Zwróć uwagę na kolor złota

Wybór odpowiedniego kamienia naturalnego, który zdobi pierścionek zaręczynowy, okazał się wyzwaniem? To nie koniec! Przed Tobą kolejna bardzo trudna decyzja. Dobierz kolor złota, jaki najbardziej spodoba się ukochanej i najlepiej będzie pasować do jej stylu. Do tej pory utarło się, że obrączki oraz pierścionki tworzone są z klasycznego żółtego złota, jednak nie jest to konieczność. Coraz więcej osób decyduje się na niezwykle szykowne i delikatne białe złoto, które prezentuje się na dłoni wprost zjawiskowo. Zwróć uwagę na preferencje przyszłej narzeczonej i na to, jaki kolor biżuterii nosi ona na co dzień. W końcu pierścionek zaręczynowy powinien odpowiednio współgrać, tworząc zjawiskową całość.

Dopasuj wzór do stylu ukochanej

Ostatnim ważnym aspektem jest wzór pierścionka zaręczynowego. Niektóre panie uwielbiają minimalizm, inne krzykliwą awangardę, kolejne retro rozwiązania, jakie wyrażają dawną epokę. To, jaki styl dominuje w garderobie Twojej ukochanej oraz jaką biżuterię wybiera ona zazwyczaj, powinno pomóc Ci w dopasowaniu idealnego pierścionka. Możliwości jest naprawdę wiele! Możesz postawić na jeden drobny kamień szlachetny lub na wiele mniejszych skupionych wokół wyrazistego, dużego diamentu. Wszystko zależy od Ciebie, Twojej wyobraźni oraz gustu przyszłej narzeczonej.

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Pinterest
Instagram