Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z brylantami na zamówienie

Bezpłatna wycena realizacji

Nasza pracownia we Wrocławiu, wykonuje pierścionki zaręczynowe na zamówienie już od kilku lat. Cudowny symbol wyznania miłości to nasza pasja!

Chcemy wraz z klientem stworzyć pierścionek, który jest dedykowany, wyjątkowy, i w który włożone jest serce i talent jubilera, który go wykonywał. Każdą rzecz, którą dla Państwa robimy otaczamy wyjątkowością i przykładamy wszelkich starań aby była wykonana perfekcyjnie. Razem z klientem tworzymy projekt na podstawie opisu, rysunku lub zdjęć jakie zostaną nam nadesłane. Następnie dobieramy brylanty lub inne kamienie szlachetne w zależności od tego o czym marzy klient czy też jego wybranka. Zatwierdzony projekt wykonujemy w przeciągu 3-6 tygodni. Spowodowane jest to liczbą zamówień ale też czasem jaki potrzebujemy do ściągnięcia brylantów dla Państwa o ile nie posiadamy ich ”na półce”. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki https://79diamenty.pl/sprzedaz-brylantow-certyfikowanych/ możecie Państwo zobaczyć ceny brylantów, ich klasyfikację oraz certyfikaty, jakie są do nich dołączone. Ściągamy też brylanty na życzenie klienta.

Nasze pierścionki są dopracowane do perfekcji między innymi dlatego, że oprawiamy brylanty pod mikroskopem. Wypolerowany pierścionek z nabitą cechą z urzędu probierczego zapakowany jest w drewniane , eleganckie pudełko i wysyłany do klienta. Cena końcowa zawiera również możliwość pomniejszenia lub zwiększenia pierścionka. Zrobienia graweru również zawarte jest w cenie.

Opinie

Przykład pierścionka ze smokami i tanzanitem daje obraz tego, co klient chciał osiągnąć. Jego marzeniem był pierścionek zaręczynowy ze smokiem a najlepiej dwoma i ulubionym kamieniem partnerki Tanzanitem. Wykonaliśmy dla klienta szkic tego, jak widzimy jego pomysł.

Zaproponowaliśmy czarne brylanty, na grzbiecie a białe w oczach. Klient zaaprobował projekt i po wpłaceniu zaliczki, rozpoczęliśmy proces powstawania wyjątkowego, niepowtarzalnego pierścionka zaręczynowego. Kilka czynników wpłynęło na fakt, że finalny efekt klient zobaczył dopiero po 6 tygodniach. Efekt końcowy zachwycił przyszłą żonę, całą rodzinę ale co na cieszyło najbardziej, naszego klienta.

Projekt ze smokami jest wyjątkowy i niepowtarzalny a to zaleta, to jest to “coś” co odróżnia pierścionki z sieciówek, to coś sprawia , że oczy otwierają się szerzej.

Pierścionek ten już od dłuższego czasu chcieliśmy zrobić w naszej pracowni. Kiedy Pan Sławek zdecydował się na tą piękną oprawę , którą ja nazywam „tulipanem” serce zabiło nam wszystkim szybciej.

Duży , wspaniały brylant o masie 0,65ct i o wspaniałej czystości VVS otaczają łapki układające się w lekki wzór kwiatowy.  Tak niewiele a tak szykownie!

Pan Sławek prosił o grawer, który wykonaliśmy ręcznie i który idealnie się prezentował na tym pierścionku.

Wypolerowany i z nabitą próbą z urzędu probierczego dotarł do naszego klienta w pięknym drewnianym pudełku razem ze wszystkimi certyfikatami.

Gratulujemy i życzymy długich lat razem!

 

 

Idąc za ciosem, przedstawię państwu kolejny projekt realizowany w naszej pracowni.

Wiemy, że został podarowany z okazji narodzin córeczki. Takie opowieści, cieszą  nas szczególnie. Klient chciał, aby brylant się “kręcił” Wyjątkowe mocowanie kamienia z delikatną szyną nad brylantem sprawiło, że kamień mocno osadzony – obracał się. Wykończony małymi brylancikami po bokach, zachwycił przyszłą mamę.

Projekt ten , posiada jeszcze jedną zaletę. Nie zahacza wystającą koroną, jest ciekawy i ponadczasowy. Będzie też takim rodowym skarbem, pamiątką narodzin. Jeżeli masz pomysł, na pierścionek napisz do nas: biuro@79element.pl

Pierścionek poniżej powstał parę lat temu i był on marzeniem żony naszego klienta. Podarowany bodajże na 30-stą rocznicę ślubu zrobił oszałamiające wrażenie na całej rodzinie.

Wykonywany od początku do końca w naszej pracowni.

Brylanty użyte do jego powstania były wybierane staranne i ściągane na zamówienie.  Czas realizacji zamówienia po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem wyniósł 8 tygodni.

Wycena projektu w dużej mierze zależna jest od brylantów jakie osadzane są w pierścionku. Dodatkowo indywidualny projekt, jest czymś więcej niż jedną z tysięcy egzemplarzy kupionych w sieciówkach. Wymaga zastanowienia, pracy oraz wykonania od podstaw każdego elementu.

Pierścionek na zamówienie daje jeszcze jedną satysfakcję. Klient wie, że włożył w niego swoje serce, czas, zaangażowanie i był po części Twórcą efektu końcowego.

Skontaktuj się z nami

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Pinterest
Instagram